Runda 1
28 sep 18:00 Petrol Olimpija 87 : 66 Mornar Bar Dvorana Stožice , Ljubljana
28 sep 18:00 Dvorana Stožice , Ljubljana
28 sep 20:00 Crvena Zvezda MTS 78 : 68 Cibona Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
28 sep 20:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
29 sep 20:00 Cedevita 84 : 87 Partizan NIS Dom Sportova , Zagreb
29 sep 20:00 Dom Sportova , Zagreb
30 sep 17:00 Igokea 79 : 80 Mega Bemax Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
30 sep 17:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
1 okt 18:00 FMP 99 : 86 Zadar Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
1 okt 18:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
1 okt 21:00 Budućnost 86 : 64 Krka Sportski centar Morača , Podgorica
1 okt 21:00 Sportski centar Morača , Podgorica
3 okt 17:00 Fraport Skyliners Frankfurt 88 : 85 Fiat Turin FRAPORT ARENA , Frankfurt
3 okt 17:00 FRAPORT ARENA , Frankfurt
3 okt 18:00 Mornar Bar 74 : 97 UNICS Kazan SC Topolica , Bar
3 okt 18:00 SC Topolica , Bar
3 okt 18:00 Rytas Vilnius 80 : 72 Unicaja Malaga SIEMENS ARENA , Vilnius
3 okt 18:00 SIEMENS ARENA , Vilnius
25 apr 19:00 Budućnost 104 : 78 Lovćen Sportski centar Morača , Podgorica
25 apr 19:00 Sportski centar Morača , Podgorica
25 apr 19:00 Mornar Bar 102 : 80 Jedinstvo SC Topolica , Bar
25 apr 19:00 SC Topolica , Bar
25 apr 19:00 Ulcinj 77 : 79 Sutjeska Ulcinj
25 apr 19:00 Ulcinj
Runda 2
6 okt 17:00 Zadar 85 : 95 Cedevita Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
6 okt 17:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
6 okt 19:00 Mega Bemax 89 : 61 FMP Pinki , Sremska Mitrovica
6 okt 19:00 Pinki , Sremska Mitrovica
6 okt 21:00 Partizan NIS 82 : 79 Petrol Olimpija Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
6 okt 21:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
7 okt 19:00 Budućnost 71 : 87 Crvena Zvezda MTS Sportski centar Morača , Podgorica
7 okt 19:00 Sportski centar Morača , Podgorica
7 okt 21:00 Krka 80 : 76 Mornar Bar ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
7 okt 21:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
8 okt 18:00 Cibona 84 : 86 Igokea Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
8 okt 18:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
9 okt 20:45 Unicaja Malaga 91 : 64 Fraport Skyliners Frankfurt PALACIO DE DEPORTES JOSE MARIA MARTIN CARPENA , Malaga
9 okt 20:45 PALACIO DE DEPORTES JOSE MARIA MARTIN CARPENA , Malaga
10 okt 19:00 UNICS Kazan 86 : 73 Rytas Vilnius BASKET HALL KAZAN , Kazan
10 okt 19:00 BASKET HALL KAZAN , Kazan
10 okt 20:30 Fiat Turin 80 : 84 Mornar Bar PALAVELA , Turin
10 okt 20:30 PALAVELA , Turin
27 apr 19:00 Ulcinj 78 : 85 Mornar Bar Ulcinj
27 apr 19:00 Ulcinj
27 apr 19:00 Sutjeska 103 : 78 Lovćen Nikšić
27 apr 19:00 Nikšić
27 apr 19:00 Jedinstvo 77 : 105 Budućnost Bijelo Polje
27 apr 19:00 Bijelo Polje
Runda 3
13 okt 17:00 Crvena Zvezda MTS 80 : 66 Krka Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
13 okt 17:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
13 okt 19:00 FMP 93 : 88 Cibona Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
13 okt 19:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
13 okt 21:00 Cedevita 86 : 95 Mega Bemax Dom Sportova , Zagreb
13 okt 21:00 Dom Sportova , Zagreb
14 okt 17:00 Mornar Bar 97 : 94 Partizan NIS SC Topolica , Bar
14 okt 17:00 SC Topolica , Bar
14 okt 19:00 Igokea 78 : 85 Budućnost Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
14 okt 19:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
14 okt 21:00 Petrol Olimpija 91 : 81 Zadar Dvorana Stožice , Ljubljana
14 okt 21:00 Dvorana Stožice , Ljubljana
17 okt 18:00 Rytas Vilnius 61 : 70 Fraport Skyliners Frankfurt SIEMENS ARENA , Vilnius
17 okt 18:00 SIEMENS ARENA , Vilnius
17 okt 18:45 Mornar Bar 85 : 96 Unicaja Malaga SC Topolica , Bar
17 okt 18:45 SC Topolica , Bar
17 okt 19:00 UNICS Kazan 92 : 78 Fiat Turin BASKET HALL KAZAN , Kazan
17 okt 19:00 BASKET HALL KAZAN , Kazan
29 apr 19:00 Budućnost 110 : 63 Ulcinj Sportski centar Morača , Podgorica
29 apr 19:00 Sportski centar Morača , Podgorica
29 apr 19:00 Mornar Bar 106 : 87 Sutjeska SC Topolica , Bar
29 apr 19:00 SC Topolica , Bar
29 apr 19:00 Lovćen 98 : 71 Jedinstvo Cetinje
29 apr 19:00 Cetinje
Runda 4
19 okt 17:00 Mega Bemax 81 : 77 Petrol Olimpija Pinki , Sremska Mitrovica
19 okt 17:00 Pinki , Sremska Mitrovica
20 okt 17:00 Krka 80 : 76 Partizan NIS ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
20 okt 17:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
20 okt 21:00 Crvena Zvezda MTS 96 : 75 Igokea Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
20 okt 21:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
21 okt 17:00 Zadar 83 : 93 Mornar Bar Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
21 okt 17:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
21 okt 19:00 Cibona 78 : 75 Cedevita Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
21 okt 19:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
22 okt 18:00 Budućnost 79 : 59 FMP Sportski centar Morača , Podgorica
22 okt 18:00 Sportski centar Morača , Podgorica
23 okt 20:45 Unicaja Malaga 82 : 80 UNICS Kazan PALACIO DE DEPORTES JOSE MARIA MARTIN CARPENA , Malaga
23 okt 20:45 PALACIO DE DEPORTES JOSE MARIA MARTIN CARPENA , Malaga
24 okt 18:00 Rytas Vilnius 86 : 79 Fiat Turin SIEMENS ARENA , Vilnius
24 okt 18:00 SIEMENS ARENA , Vilnius
24 okt 19:30 Fraport Skyliners Frankfurt 98 : 75 Mornar Bar FRAPORT ARENA , Frankfurt
24 okt 19:30 FRAPORT ARENA , Frankfurt
1 maj 19:00 Mornar Bar 95 : 96 Budućnost SC Topolica , Bar
1 maj 19:00 SC Topolica , Bar
1 maj 19:00 Ulcinj 77 : 80 Lovćen Ulcinj
1 maj 19:00 Ulcinj
1 maj 19:00 Sutjeska 79 : 60 Jedinstvo Nikšić
1 maj 19:00 Nikšić
Runda 5
26 okt 20:00 Igokea 91 : 73 Krka Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
26 okt 20:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
26 okt 21:00 Partizan NIS 85 : 95 Zadar Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
26 okt 21:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
27 okt 17:00 Petrol Olimpija 78 : 80 Cibona Dvorana Stožice , Ljubljana
27 okt 17:00 Dvorana Stožice , Ljubljana
27 okt 19:00 FMP 72 : 81 Crvena Zvezda MTS Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
27 okt 19:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
28 okt 19:00 Cedevita 63 : 58 Budućnost Dom Sportova , Zagreb
28 okt 19:00 Dom Sportova , Zagreb
28 okt 21:00 Mornar Bar 80 : 84 Mega Bemax SC Topolica , Bar
28 okt 21:00 SC Topolica , Bar
31 okt 18:00 UNICS Kazan 83 : 80 Fraport Skyliners Frankfurt BASKET HALL KAZAN , Kazan
31 okt 18:00 BASKET HALL KAZAN , Kazan
31 okt 18:57 Mornar Bar 69 : 92 Rytas Vilnius SC Topolica , Bar
31 okt 18:57 SC Topolica , Bar
31 okt 20:30 Fiat Turin 104 : 105 Unicaja Malaga PALAVELA , Turin
31 okt 20:30 PALAVELA , Turin
3 maj 19:00 Budućnost 94 : 84 Sutjeska Sportski centar Morača , Podgorica
3 maj 19:00 Sportski centar Morača , Podgorica
3 maj 19:00 Lovćen 76 : 71 Mornar Bar Cetinje
3 maj 19:00 Cetinje
3 maj 19:00 Jedinstvo 82 : 96 Ulcinj Bijelo Polje
3 maj 19:00 Bijelo Polje
Runda 6
2 nov 20:00 Igokea 74 : 85 FMP Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
2 nov 20:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
3 nov 17:00 Mega Bemax 74 : 81 Partizan NIS Pinki , Sremska Mitrovica
3 nov 17:00 Pinki , Sremska Mitrovica
3 nov 19:00 Krka 77 : 78 Zadar ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
3 nov 19:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
3 nov 21:00 Crvena Zvezda MTS 94 : 79 Cedevita Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
3 nov 21:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
4 nov 17:00 Cibona 84 : 73 Mornar Bar Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
4 nov 17:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
5 nov 21:00 Budućnost 86 : 69 Petrol Olimpija Sportski centar Morača , Podgorica
5 nov 21:00 Sportski centar Morača , Podgorica
6 nov 20:30 Fiat Turin 75 : 85 Fraport Skyliners Frankfurt PALAVELA , Turin
6 nov 20:30 PALAVELA , Turin
7 nov 18:00 UNICS Kazan 90 : 73 Mornar Bar BASKET HALL KAZAN , Kazan
7 nov 18:00 BASKET HALL KAZAN , Kazan
7 nov 20:45 Unicaja Malaga 95 : 76 Rytas Vilnius PALACIO DE DEPORTES JOSE MARIA MARTIN CARPENA , Malaga
7 nov 20:45 PALACIO DE DEPORTES JOSE MARIA MARTIN CARPENA , Malaga
5 maj 18:00 Sutjeska 76 : 68 Ulcinj Nikšić
5 maj 18:00 Nikšić
5 maj 18:00 Lovćen 64 : 75 Budućnost Cetinje
5 maj 18:00 Cetinje
5 maj 19:00 Jedinstvo 71 : 86 Mornar Bar Bijelo Polje
5 maj 19:00 Bijelo Polje
Runda 7
9 nov 20:00 Zadar 80 : 84 Mega Bemax Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
9 nov 20:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
10 nov 17:00 Petrol Olimpija 60 : 83 Crvena Zvezda MTS Dvorana Stožice , Ljubljana
10 nov 17:00 Dvorana Stožice , Ljubljana
10 nov 19:00 Partizan NIS 86 : 67 Cibona Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
10 nov 19:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
10 nov 21:00 Cedevita 100 : 80 Igokea Dom Sportova , Zagreb
10 nov 21:00 Dom Sportova , Zagreb
11 nov 19:00 Mornar Bar 95 : 99 Budućnost SC Topolica , Bar
11 nov 19:00 SC Topolica , Bar
12 nov 18:00 FMP 93 : 65 Krka Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
12 nov 18:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
13 nov 18:00 Rytas Vilnius 81 : 87 UNICS Kazan SIEMENS ARENA , Vilnius
13 nov 18:00 SIEMENS ARENA , Vilnius
14 nov 19:00 Mornar Bar 86 : 83 Fiat Turin SC Topolica , Bar
14 nov 19:00 SC Topolica , Bar
14 nov 19:00 Fraport Skyliners Frankfurt 78 : 84 Unicaja Malaga FRAPORT ARENA , Frankfurt
14 nov 19:00 FRAPORT ARENA , Frankfurt
7 maj 19:00 Budućnost 107 : 66 Jedinstvo Sportski centar Morača , Podgorica
7 maj 19:00 Sportski centar Morača , Podgorica
7 maj 19:00 Mornar Bar 90 : 74 Ulcinj SC Topolica , Bar
7 maj 19:00 SC Topolica , Bar
7 maj 19:00 Lovćen 79 : 62 Sutjeska Cetinje
7 maj 19:00 Cetinje
Runda 8
16 nov 20:00 Igokea 115 : 105 Petrol Olimpija Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
16 nov 20:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
17 nov 17:00 FMP 81 : 95 Cedevita Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
17 nov 17:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
17 nov 19:00 Crvena Zvezda MTS 104 : 71 Mornar Bar Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
17 nov 19:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
18 nov 17:00 Krka 82 : 69 Mega Bemax ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
18 nov 17:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
18 nov 19:00 Budućnost 75 : 71 Partizan NIS Sportski centar Morača , Podgorica
18 nov 19:00 Sportski centar Morača , Podgorica
19 nov 18:00 Cibona 66 : 97 Zadar Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
19 nov 18:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
21 nov 19:30 Fraport Skyliners Frankfurt 65 : 63 Rytas Vilnius FRAPORT ARENA , Frankfurt
21 nov 19:30 FRAPORT ARENA , Frankfurt
21 nov 20:30 Fiat Turin 72 : 82 UNICS Kazan PALAVELA , Turin
21 nov 20:30 PALAVELA , Turin
21 nov 20:45 Unicaja Malaga 113 : 76 Mornar Bar PALACIO DE DEPORTES JOSE MARIA MARTIN CARPENA , Malaga
21 nov 20:45 PALACIO DE DEPORTES JOSE MARIA MARTIN CARPENA , Malaga
9 maj 19:00 Ulcinj 84 : 92 Budućnost Ulcinj
9 maj 19:00 Ulcinj
9 maj 19:00 Sutjeska 90 : 84 Mornar Bar Nikšić
9 maj 19:00 Nikšić
9 maj 19:00 Jedinstvo 75 : 89 Lovćen Bijelo Polje
9 maj 19:00 Bijelo Polje
Runda 9
24 nov 17:00 Partizan NIS 71 : 77 Crvena Zvezda MTS Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
24 nov 17:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
24 nov 19:00 Petrol Olimpija 88 : 86 FMP Dvorana Stožice , Ljubljana
24 nov 19:00 Dvorana Stožice , Ljubljana
24 nov 21:00 Mega Bemax 82 : 80 Cibona Pinki , Sremska Mitrovica
24 nov 21:00 Pinki , Sremska Mitrovica
25 nov 19:00 Cedevita 104 : 75 Krka Dom Sportova , Zagreb
25 nov 19:00 Dom Sportova , Zagreb

O klubu

Klub je osnovan 1974. godine.

  • Šampion Crne Gore: 2017/18
  • Vicešampion Crne Gore: 2010/11, 2015/16, 2016/17, 2018/2019
  • Finalista Kupa: 2010, 2016, 2017, 2018.
  • Finalista Balkanske lige: 2016.
  • Polufinale ABA lige 2017/2018

Kontakt

Adresa: Bulevar revolucije 85, SC Topolica
Bar 85000, Crna Gora

Telefon: +382 30 310 505

Mobilni: +382 67 235 505

Email: kkmornarbar@gmail.com

Email: kkmornar@t-com.me