Rezultati

Runda 13
30 dec 21:00 Mega Bemax - : - FMP Pinki , Sremska Mitrovica
30 dec 21:00 Pinki , Sremska Mitrovica
30 dec 18:00 Budućnost - : - Crvena Zvezda MTS Sportski centar Morača , Podgorica
30 dec 18:00 Sportski centar Morača , Podgorica
29 dec 18:00 Krka - : - Zadar ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
29 dec 18:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
28 dec 18:00 Cibona - : - KK Cedevita Olimpija Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
28 dec 18:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
27 dec 18:00 Partizan NIS - : - KK Koper Primorska Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
27 dec 18:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
27 okt 18:00 Igokea - : - Mornar Bar Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
27 okt 18:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
Runda 12
23 dec 18:00 KK Koper Primorska - : - Crvena Zvezda MTS Arena Bonifika , Koper
23 dec 18:00 Arena Bonifika , Koper
22 dec 20:00 Zadar - : - Budućnost Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
22 dec 20:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
22 dec 18:00 Mornar Bar - : - Cibona SC Topolica , Bar
22 dec 18:00 SC Topolica , Bar
21 dec 20:00 Partizan NIS - : - Igokea Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
21 dec 20:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
21 dec 18:00 KK Cedevita Olimpija - : - Mega Bemax Ljubljanja
21 dec 18:00 Ljubljanja
20 dec 20:00 FMP - : - Krka Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
20 dec 20:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
Runda 11
15 dec 20:00 KK Cedevita Olimpija - : - Krka Ljubljanja
15 dec 20:00 Ljubljanja
15 dec 18:00 Zadar - : - Crvena Zvezda MTS Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
15 dec 18:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
15 dec 12:00 Igokea - : - KK Koper Primorska Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
15 dec 12:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
14 dec 20:00 FMP - : - Budućnost Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
14 dec 20:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
14 dec 18:00 Partizan NIS - : - Cibona Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
14 dec 18:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
14 dec 18:00 Mornar Bar - : - Mega Bemax SC Topolica , Bar
14 dec 18:00 SC Topolica , Bar
Runda 10
9 dec 18:00 KK Koper Primorska - : - Zadar Arena Bonifika , Koper
9 dec 18:00 Arena Bonifika , Koper
8 dec 20:00 Cibona - : - Igokea Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
8 dec 20:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
8 dec 18:00 Crvena Zvezda MTS - : - FMP Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
8 dec 18:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
7 dec 20:00 Krka - : - Mornar Bar ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
7 dec 20:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
7 dec 18:00 Budućnost - : - KK Cedevita Olimpija Sportski centar Morača , Podgorica
7 dec 18:00 Sportski centar Morača , Podgorica
6 dec 20:00 Mega Bemax - : - Partizan NIS Pinki , Sremska Mitrovica
6 dec 20:00 Pinki , Sremska Mitrovica
Runda 9
1 dec 20:00 Cibona - : - KK Koper Primorska Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
1 dec 20:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
1 dec 18:00 KK Cedevita Olimpija - : - Crvena Zvezda MTS Ljubljanja
1 dec 18:00 Ljubljanja
1 dec 12:00 Igokea - : - Mega Bemax Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
1 dec 12:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
30 nov 20:00 Mornar Bar - : - Budućnost SC Topolica , Bar
30 nov 20:00 SC Topolica , Bar
30 nov 18:00 Partizan NIS - : - Krka Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
30 nov 18:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
29 nov 18:00 FMP - : - Zadar Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
29 nov 18:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
Runda 8
25 nov 18:00 Crvena Zvezda MTS - : - Mornar Bar Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
25 nov 18:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
24 nov 20:00 Zadar - : - KK Cedevita Olimpija Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
24 nov 20:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
24 nov 18:00 Budućnost - : - Partizan NIS Sportski centar Morača , Podgorica
24 nov 18:00 Sportski centar Morača , Podgorica
24 nov 12:00 Mega Bemax - : - Cibona Pinki , Sremska Mitrovica
24 nov 12:00 Pinki , Sremska Mitrovica
23 nov 20:00 Krka - : - Igokea ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
23 nov 20:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
23 nov 18:00 KK Koper Primorska - : - FMP Arena Bonifika , Koper
23 nov 18:00 Arena Bonifika , Koper
Runda 7
18 nov 18:00 Cibona - : - Krka Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
18 nov 18:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
17 nov 20:00 Mornar Bar - : - Zadar SC Topolica , Bar
17 nov 20:00 SC Topolica , Bar
17 nov 18:00 Partizan NIS - : - Crvena Zvezda MTS Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
17 nov 18:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
17 nov 12:00 Mega Bemax - : - KK Koper Primorska Pinki , Sremska Mitrovica
17 nov 12:00 Pinki , Sremska Mitrovica
16 nov 20:00 KK Cedevita Olimpija - : - FMP Ljubljanja
16 nov 20:00 Ljubljanja
16 nov 17:00 Igokea - : - Budućnost Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
16 nov 17:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
Runda 6
11 nov 18:00 Krka - : - Mega Bemax ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
11 nov 18:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
10 nov 20:00 KK Koper Primorska - : - KK Cedevita Olimpija Arena Bonifika , Koper
10 nov 20:00 Arena Bonifika , Koper
10 nov 18:00 Crvena Zvezda MTS - : - Igokea Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
10 nov 18:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
9 nov 20:00 Budućnost - : - Cibona Sportski centar Morača , Podgorica
9 nov 20:00 Sportski centar Morača , Podgorica
9 nov 18:00 Zadar - : - Partizan NIS Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
9 nov 18:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
8 nov 20:00 FMP - : - Mornar Bar Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
8 nov 20:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
Runda 5
3 nov 20:00 Igokea - : - Zadar Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
3 nov 20:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
3 nov 18:00 Cibona - : - Crvena Zvezda MTS Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
3 nov 18:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
3 nov 12:00 Mega Bemax - : - Budućnost Pinki , Sremska Mitrovica
3 nov 12:00 Pinki , Sremska Mitrovica
2 nov 20:00 Partizan NIS - : - FMP Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
2 nov 20:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
2 nov 18:00 Mornar Bar - : - KK Cedevita Olimpija SC Topolica , Bar
2 nov 18:00 SC Topolica , Bar
1 nov 20:00 Krka - : - KK Koper Primorska ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
1 nov 20:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
Runda 4
28 okt 17:00 FMP - : - Igokea Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
28 okt 17:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
27 okt 18:00 Crvena Zvezda MTS - : - Mega Bemax Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
27 okt 18:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
26 okt 20:00 Budućnost - : - Krka Sportski centar Morača , Podgorica
26 okt 20:00 Sportski centar Morača , Podgorica
26 okt 18:00 KK Cedevita Olimpija - : - Partizan NIS Ljubljanja
26 okt 18:00 Ljubljanja
26 okt 18:00 KK Koper Primorska - : - Mornar Bar Arena Bonifika , Koper
26 okt 18:00 Arena Bonifika , Koper
25 okt 20:00 Zadar - : - Cibona Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
25 okt 20:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
Runda 3
20 okt 20:00 Budućnost - : - KK Koper Primorska Sportski centar Morača , Podgorica
20 okt 20:00 Sportski centar Morača , Podgorica
20 okt 18:00 Krka - : - Crvena Zvezda MTS ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
20 okt 18:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
19 okt 20:00 Igokea - : - KK Cedevita Olimpija Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
19 okt 20:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
19 okt 17:00 Mornar Bar - : - Partizan NIS SC Topolica , Bar
19 okt 17:00 SC Topolica , Bar
18 okt 20:00 Mega Bemax - : - Zadar Pinki , Sremska Mitrovica
18 okt 20:00 Pinki , Sremska Mitrovica
18 okt 18:00 Cibona - : - FMP Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
18 okt 18:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
Runda 2
14 okt 18:00 Zadar 77 : 85 Krka Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
14 okt 18:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
13 okt 20:00 Crvena Zvezda MTS 81 : 89 Budućnost Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
13 okt 20:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
13 okt 17:00 KK Cedevita Olimpija 79 : 70 Cibona Ljubljanja
13 okt 17:00 Ljubljanja
12 okt 20:00 Mornar Bar 92 : 78 Igokea SC Topolica , Bar
12 okt 20:00 SC Topolica , Bar
12 okt 18:00 KK Koper Primorska 68 : 56 Partizan NIS Arena Bonifika , Koper
12 okt 18:00 Arena Bonifika , Koper
11 okt 20:00 FMP 98 : 79 Mega Bemax Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
11 okt 20:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
Runda 1
7 okt 18:00 Krka 65 : 75 FMP ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
7 okt 18:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
6 okt 20:00 Crvena Zvezda MTS 90 : 64 KK Koper Primorska Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
6 okt 20:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
6 okt 18:00 Budućnost 93 : 80 Zadar Sportski centar Morača , Podgorica
6 okt 18:00 Sportski centar Morača , Podgorica
5 okt 20:00 Cibona 88 : 92 Mornar Bar Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
5 okt 20:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
5 okt 18:00 Igokea 73 : 75 Partizan NIS Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
5 okt 18:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
4 okt 20:00 Mega Bemax 63 : 87 KK Cedevita Olimpija Pinki , Sremska Mitrovica
4 okt 20:00 Pinki , Sremska Mitrovica

O klubu

Klub je osnovan 1974. godine.

  • Šampion Crne Gore: 2017/18
  • Vicešampion Crne Gore: 2010/11, 2015/16, 2016/17, 2018/2019
  • Finalista Kupa: 2010, 2016, 2017, 2018.
  • Finalista Balkanske lige: 2016.
  • Polufinale ABA lige 2017/2018

Kontakt

Adresa: Bulevar revolucije 85, SC Topolica
Bar 85000, Crna Gora

Telefon: +382 30 310 505

Mobilni: +382 67 235 505

Email: kkmornarbar@gmail.com

Email: kkmornar@t-com.me