Rezultati

Runda 22
17 mar 21:00 Krka - : - Petrol Olimpija ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
17 mar 21:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
17 mar 19:00 Budućnost VOLI - : - Cibona Sportski centar Morača , Podgorica
17 mar 19:00 Sportski centar Morača , Podgorica
17 mar 17:00 Igokea - : - Zadar Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
17 mar 17:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
16 mar 19:00 Crvena Zvezda MTS - : - Mega Bemax Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
16 mar 19:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
16 mar 17:00 FMP - : - Partizan NIS Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
16 mar 17:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
15 mar 18:00 Cedevita - : - Mornar Bar Dom Sportova , Zagreb
15 mar 18:00 Dom Sportova , Zagreb
Runda 21
11 mar 18:00 Mega Bemax - : - Budućnost VOLI Pinki , Sremska Mitrovica
11 mar 18:00 Pinki , Sremska Mitrovica
10 mar 19:00 Mornar Bar - : - FMP SC Topolica , Bar
10 mar 19:00 SC Topolica , Bar
10 mar 17:00 Petrol Olimpija - : - Cedevita Dvorana Stožice , Ljubljana
10 mar 17:00 Dvorana Stožice , Ljubljana
9 mar 21:00 Cibona - : - Krka Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
9 mar 21:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
9 mar 19:00 Partizan NIS - : - Igokea Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
9 mar 19:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
9 mar 17:00 Zadar - : - Crvena Zvezda MTS Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
9 mar 17:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
Runda 20
4 mar 21:00 Budućnost VOLI - : - Zadar Sportski centar Morača , Podgorica
4 mar 21:00 Sportski centar Morača , Podgorica
4 mar 18:00 FMP - : - Petrol Olimpija Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
4 mar 18:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
3 mar 19:00 Cibona - : - Mega Bemax Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
3 mar 19:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
3 mar 17:00 Igokea - : - Mornar Bar Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
3 mar 17:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
2 mar 21:00 Krka - : - Cedevita ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
2 mar 21:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
2 mar 18:00 Crvena Zvezda MTS - : - Partizan NIS Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
2 mar 18:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
Runda 19
11 feb 18:00 Petrol Olimpija 92 : 69 Igokea Dvorana Stožice , Ljubljana
11 feb 18:00 Dvorana Stožice , Ljubljana
10 feb 19:00 Partizan NIS 76 : 67 Budućnost VOLI Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
10 feb 19:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
10 feb 17:00 Cedevita 87 : 85 FMP Dom Sportova , Zagreb
10 feb 17:00 Dom Sportova , Zagreb
9 feb 21:00 Zadar 95 : 91 Cibona Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
9 feb 21:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
9 feb 19:00 Mornar Bar 57 : 90 Crvena Zvezda MTS SC Topolica , Bar
9 feb 19:00 SC Topolica , Bar
8 feb 18:00 Mega Bemax 80 : 72 Krka Pinki , Sremska Mitrovica
8 feb 18:00 Pinki , Sremska Mitrovica
Runda 18
4 feb 18:00 Budućnost VOLI 102 : 71 Mornar Bar Sportski centar Morača , Podgorica
4 feb 18:00 Sportski centar Morača , Podgorica
3 feb 19:00 Krka 71 : 76 FMP ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
3 feb 19:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
3 feb 17:00 Mega Bemax 85 : 97 Zadar Pinki , Sremska Mitrovica
3 feb 17:00 Pinki , Sremska Mitrovica
2 feb 21:00 Igokea 75 : 78 Cedevita Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
2 feb 21:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
2 feb 19:00 Crvena Zvezda MTS 89 : 61 Petrol Olimpija Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
2 feb 19:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
2 feb 17:00 Cibona 59 : 83 Partizan NIS Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
2 feb 17:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
Runda 17
28 jan 21:00 Petrol Olimpija 72 : 77 Budućnost VOLI Dvorana Stožice , Ljubljana
28 jan 21:00 Dvorana Stožice , Ljubljana
28 jan 18:00 Mornar Bar 91 : 78 Cibona SC Topolica , Bar
28 jan 18:00 SC Topolica , Bar
27 jan 19:00 Zadar 64 : 72 Krka Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
27 jan 19:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
26 jan 21:00 FMP 87 : 78 Igokea Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
26 jan 21:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
26 jan 19:00 Partizan NIS 98 : 86 Mega Bemax Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
26 jan 19:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
26 jan 17:00 Cedevita 84 : 68 Crvena Zvezda MTS Dom Sportova , Zagreb
26 jan 17:00 Dom Sportova , Zagreb
Runda 16
21 jan 18:00 Budućnost VOLI 80 : 78 Cedevita Sportski centar Morača , Podgorica
21 jan 18:00 Sportski centar Morača , Podgorica
20 jan 19:00 Cibona 87 : 70 Petrol Olimpija Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
20 jan 19:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
19 jan 21:00 Mega Bemax 82 : 80 Mornar Bar Pinki , Sremska Mitrovica
19 jan 21:00 Pinki , Sremska Mitrovica
19 jan 19:00 Crvena Zvezda MTS 79 : 62 FMP Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
19 jan 19:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
19 jan 17:00 Zadar 92 : 97 Partizan NIS Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
19 jan 17:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
18 jan 18:00 Krka 69 : 71 Igokea ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
18 jan 18:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
Runda 15
14 jan 18:00 FMP 70 : 87 Budućnost VOLI Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
14 jan 18:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
13 jan 19:00 Mornar Bar 89 : 81 Zadar SC Topolica , Bar
13 jan 19:00 SC Topolica , Bar
13 jan 17:00 Petrol Olimpija 91 : 78 Mega Bemax Dvorana Stožice , Ljubljana
13 jan 17:00 Dvorana Stožice , Ljubljana
12 jan 21:00 Cedevita 89 : 68 Cibona Dom Sportova , Zagreb
12 jan 21:00 Dom Sportova , Zagreb
12 jan 19:00 Partizan NIS 87 : 55 Krka Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
12 jan 19:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
12 jan 17:00 Igokea 77 : 79 Crvena Zvezda MTS Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
12 jan 17:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
Runda 14
6 jan 17:00 Budućnost VOLI 96 : 70 Igokea Sportski centar Morača , Podgorica
6 jan 17:00 Sportski centar Morača , Podgorica
5 jan 21:00 Mega Bemax 101 : 107 Cedevita Pinki , Sremska Mitrovica
5 jan 21:00 Pinki , Sremska Mitrovica
5 jan 19:00 Partizan NIS 75 : 73 Mornar Bar Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
5 jan 19:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
4 jan 20:00 Zadar 84 : 80 Petrol Olimpija Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
4 jan 20:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
4 jan 18:00 Krka 66 : 96 Crvena Zvezda MTS ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
4 jan 18:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
4 jan 08:00 Cibona 90 : 71 FMP Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
4 jan 08:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
Runda 13
30 dec 19:00 Crvena Zvezda MTS 86 : 72 Budućnost VOLI Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
30 dec 19:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
29 dec 21:00 Mornar Bar 86 : 77 Krka SC Topolica , Bar
29 dec 21:00 SC Topolica , Bar
29 dec 19:00 Cedevita 83 : 72 Zadar Dom Sportova , Zagreb
29 dec 19:00 Dom Sportova , Zagreb
29 dec 17:00 Petrol Olimpija 66 : 72 Partizan NIS Dvorana Stožice , Ljubljana
29 dec 17:00 Dvorana Stožice , Ljubljana
28 dec 20:00 FMP 106 : 89 Mega Bemax Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
28 dec 20:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
28 dec 18:00 Igokea 87 : 69 Cibona Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
28 dec 18:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
Runda 12
24 dec 18:00 Krka 69 : 64 Budućnost VOLI ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
24 dec 18:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
23 dec 17:00 Mornar Bar 80 : 75 Petrol Olimpija SC Topolica , Bar
23 dec 17:00 SC Topolica , Bar
22 dec 23:00 Mega Bemax 93 : 88 Igokea Pinki , Sremska Mitrovica
22 dec 23:00 Pinki , Sremska Mitrovica
22 dec 19:00 Partizan NIS 71 : 76 Cedevita Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
22 dec 19:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
22 dec 17:00 Cibona 54 : 76 Crvena Zvezda MTS Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
22 dec 17:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
21 dec 20:00 Zadar 79 : 85 FMP Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
21 dec 20:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
Runda 11
16 dec 19:00 Cibona 83 : 77 Budućnost VOLI Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
16 dec 19:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
16 dec 17:00 Petrol Olimpija 70 : 69 Krka Dvorana Stožice , Ljubljana
16 dec 17:00 Dvorana Stožice , Ljubljana
15 dec 21:00 Partizan NIS 83 : 77 FMP Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
15 dec 21:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
15 dec 19:00 Mega Bemax 68 : 78 Crvena Zvezda MTS Pinki , Sremska Mitrovica
15 dec 19:00 Pinki , Sremska Mitrovica
15 dec 17:00 Mornar Bar 102 : 103 Cedevita SC Topolica , Bar
15 dec 17:00 SC Topolica , Bar
14 dec 20:00 Zadar 95 : 80 Igokea Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
14 dec 20:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
Runda 10
10 dec 21:00 Budućnost VOLI 91 : 85 Mega Bemax Sportski centar Morača , Podgorica
10 dec 21:00 Sportski centar Morača , Podgorica
10 dec 18:00 Krka 90 : 100 Cibona ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
10 dec 18:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
9 dec 19:00 Crvena Zvezda MTS 97 : 70 Zadar Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
9 dec 19:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
8 dec 21:00 FMP 82 : 84 Mornar Bar Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
8 dec 21:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
8 dec 17:00 Igokea 84 : 97 Partizan NIS Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
8 dec 17:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
7 dec 20:00 Cedevita 95 : 82 Petrol Olimpija Dom Sportova , Zagreb
7 dec 20:00 Dom Sportova , Zagreb
Runda 9
26 nov 21:00 Mornar Bar 97 : 103 Igokea SC Topolica , Bar
26 nov 21:00 SC Topolica , Bar
26 nov 18:00 Zadar 69 : 89 Budućnost VOLI Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
26 nov 18:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
25 nov 19:00 Cedevita 104 : 75 Krka Dom Sportova , Zagreb
25 nov 19:00 Dom Sportova , Zagreb
24 nov 21:00 Mega Bemax 82 : 80 Cibona Pinki , Sremska Mitrovica
24 nov 21:00 Pinki , Sremska Mitrovica
24 nov 19:00 Petrol Olimpija 88 : 86 FMP Dvorana Stožice , Ljubljana
24 nov 19:00 Dvorana Stožice , Ljubljana
24 nov 17:00 Partizan NIS 71 : 77 Crvena Zvezda MTS Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
24 nov 17:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
Runda 8
19 nov 18:00 Cibona 66 : 97 Zadar Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
19 nov 18:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
18 nov 19:00 Budućnost VOLI 75 : 71 Partizan NIS Sportski centar Morača , Podgorica
18 nov 19:00 Sportski centar Morača , Podgorica
18 nov 17:00 Krka 82 : 69 Mega Bemax ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
18 nov 17:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
17 nov 19:00 Crvena Zvezda MTS 104 : 71 Mornar Bar Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
17 nov 19:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
17 nov 17:00 FMP 81 : 95 Cedevita Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
17 nov 17:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
16 nov 20:00 Igokea 115 : 105 Petrol Olimpija Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
16 nov 20:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
Runda 7
12 nov 18:00 FMP 93 : 65 Krka Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
12 nov 18:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
11 nov 19:00 Mornar Bar 95 : 99 Budućnost VOLI SC Topolica , Bar
11 nov 19:00 SC Topolica , Bar
10 nov 21:00 Cedevita 100 : 80 Igokea Dom Sportova , Zagreb
10 nov 21:00 Dom Sportova , Zagreb
10 nov 19:00 Partizan NIS 86 : 67 Cibona Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
10 nov 19:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
10 nov 17:00 Petrol Olimpija 60 : 83 Crvena Zvezda MTS Dvorana Stožice , Ljubljana
10 nov 17:00 Dvorana Stožice , Ljubljana
9 nov 20:00 Zadar 80 : 84 Mega Bemax Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
9 nov 20:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
Runda 6
5 nov 21:00 Budućnost VOLI 86 : 69 Petrol Olimpija Sportski centar Morača , Podgorica
5 nov 21:00 Sportski centar Morača , Podgorica
4 nov 17:00 Cibona 84 : 73 Mornar Bar Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
4 nov 17:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
3 nov 21:00 Crvena Zvezda MTS 94 : 79 Cedevita Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
3 nov 21:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
3 nov 19:00 Krka 77 : 78 Zadar ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
3 nov 19:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto

O klubu

Klub je osnovan 1974. godine.

  • Šampion Crne Gore: 2017/18
  • Vicešampion Crne Gore: 2010/11, 2015/16, 2016/17
  • Finalista Kupa: 2010, 2016, 2017, 2018.
  • Finalista Balkanske lige: 2016.

HIMNA KK MORNAR

Kontakt

Adresa: Bulevar revolucije 85, SC Topolica
Bar 85000, Crna Gora

Telefon: +382 30 310 505

Mobilni: +382 67 235 505

Email: kkmornarbar@gmail.com

Email: kkmornar@t-com.me