Rezultati

Runda 15
16 jan 20:00 Cibona 78 : 82 Mornar Bar Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
16 jan 20:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
16 jan 23:27 KK Cedevita Olimpija 20 : 0 KK Koper Primorska Ljubljanja
16 jan 23:27 Ljubljanja
17 jan 17:00 Zadar 83 : 90 Mega Soccerbet Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
17 jan 17:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
17 jan 19:00 Igokea 77 : 64 Krka Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
17 jan 19:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
19 jan 18:00 Crvena Zvezda MTS - : - Borac Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
19 jan 18:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
Runda 16
23 jan 00:00 Partizan NIS - : - FMP Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
23 jan 00:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
23 jan 23:28 Borac 72 : 76 Budućnost VOLI Dvorana Borac , Čačak
23 jan 23:28 Dvorana Borac , Čačak
24 jan 00:00 KK Koper Primorska 0 : 20 Igokea Arena Bonifika , Koper
24 jan 00:00 Arena Bonifika , Koper
24 jan 12:00 Mega Soccerbet 72 : 71 Cibona Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd
24 jan 12:00 Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd
24 jan 15:00 Split 81 : 98 KK Cedevita Olimpija Mala dvorana KK Split , Split
24 jan 15:00 Mala dvorana KK Split , Split
24 jan 17:00 Krka 63 : 81 Zadar ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
24 jan 17:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
24 jan 19:00 Mornar Bar 78 : 86 Crvena Zvezda MTS SC Topolica , Bar
24 jan 19:00 SC Topolica , Bar
Runda 17
30 jan 00:00 Zadar 20 : 0 KK Koper Primorska Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
30 jan 00:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
30 jan 17:00 FMP 88 : 99 Budućnost VOLI Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
30 jan 17:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
30 jan 19:00 KK Cedevita Olimpija 78 : 65 Partizan NIS Ljubljanja
30 jan 19:00 Ljubljanja
30 jan 21:00 Mornar Bar 86 : 72 Borac SC Topolica , Bar
30 jan 21:00 SC Topolica , Bar
31 jan 19:00 Cibona 78 : 69 Krka Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
31 jan 19:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
1 feb 18:00 Crvena Zvezda MTS 92 : 85 Mega Soccerbet Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
1 feb 18:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
1 feb 21:00 Igokea 87 : 68 Split Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
1 feb 21:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
Runda 18
6 feb 19:00 Partizan NIS 75 : 83 Igokea Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
6 feb 19:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
6 feb 21:00 Budućnost VOLI - : - KK Cedevita Olimpija Sportski centar Morača , Podgorica
6 feb 21:00 Sportski centar Morača , Podgorica
6 feb 23:35 KK Koper Primorska 0 : 20 Cibona Arena Bonifika , Koper
6 feb 23:35 Arena Bonifika , Koper
7 feb 12:00 Mega Soccerbet 90 : 89 Mornar Bar Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd
7 feb 12:00 Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd
7 feb 19:00 Split 76 : 89 Zadar Mala dvorana KK Split , Split
7 feb 19:00 Mala dvorana KK Split , Split
8 feb 18:00 Krka - : - Crvena Zvezda MTS ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
8 feb 18:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
5 feb 20:00 Borac - : - FMP Dvorana Borac , Čačak
5 feb 20:00 Dvorana Borac , Čačak
Runda 19
28 jan 21:00 Igokea 82 : 87 Budućnost VOLI Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
28 jan 21:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
26 feb 18:00 Mornar Bar 80 : 61 Krka SC Topolica , Bar
26 feb 18:00 SC Topolica , Bar
26 feb 20:00 Crvena Zvezda MTS 20 : 0 KK Koper Primorska Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
26 feb 20:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
27 feb 10:00 Zadar 96 : 94 Partizan NIS Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
27 feb 10:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
27 feb 19:00 KK Cedevita Olimpija 94 : 86 FMP Ljubljanja
27 feb 19:00 Ljubljanja
28 feb 12:00 Mega Soccerbet 86 : 84 Borac Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd
28 feb 12:00 Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd
28 feb 19:00 Cibona 74 : 76 Split Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
28 feb 19:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
Runda 20
6 mar 10:00 KK Koper Primorska 0 : 20 Mornar Bar Arena Bonifika , Koper
6 mar 10:00 Arena Bonifika , Koper
6 mar 13:00 FMP 82 : 87 Igokea Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
6 mar 13:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
6 mar 17:00 Borac 82 : 95 KK Cedevita Olimpija Dvorana Borac , Čačak
6 mar 17:00 Dvorana Borac , Čačak
6 mar 19:00 Partizan NIS 87 : 90 Cibona Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
6 mar 19:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
6 mar 21:00 Budućnost VOLI 98 : 75 Zadar Sportski centar Morača , Podgorica
6 mar 21:00 Sportski centar Morača , Podgorica
8 mar 21:00 Split - : - Crvena Zvezda MTS Mala dvorana KK Split , Split
8 mar 21:00 Mala dvorana KK Split , Split
7 nov 17:00 Krka - : - Mega Soccerbet ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
7 nov 17:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
Runda 21
12 mar 20:00 Zadar 63 : 76 FMP Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
12 mar 20:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
13 mar 17:00 Cibona 72 : 76 Budućnost VOLI Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
13 mar 17:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
13 mar 19:00 Igokea 76 : 70 KK Cedevita Olimpija Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
13 mar 19:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
14 mar 18:00 Crvena Zvezda MTS 73 : 64 Partizan NIS Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
14 mar 18:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
14 mar 20:00 Mornar Bar 81 : 71 Split SC Topolica , Bar
14 mar 20:00 SC Topolica , Bar
15 mar 17:00 Mega Soccerbet 20 : 0 KK Koper Primorska Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd
15 mar 17:00 Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd
15 mar 18:00 Krka - : - Borac ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
15 mar 18:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
Runda 22
19 mar 18:00 FMP 90 : 86 Cibona Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
19 mar 18:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
20 mar 18:00 Partizan NIS 83 : 75 Mornar Bar Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
20 mar 18:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
20 mar 20:00 KK Cedevita Olimpija 77 : 56 Zadar Ljubljanja
20 mar 20:00 Ljubljanja
21 mar 17:00 Borac 78 : 101 Igokea Dvorana Borac , Čačak
21 mar 17:00 Dvorana Borac , Čačak
21 mar 19:00 Split 74 : 65 Mega Soccerbet Mala dvorana KK Split , Split
21 mar 19:00 Mala dvorana KK Split , Split
22 mar 18:00 Budućnost VOLI 83 : 63 Crvena Zvezda MTS Sportski centar Morača , Podgorica
22 mar 18:00 Sportski centar Morača , Podgorica
6 mar 23:48 KK Koper Primorska 0 : 20 Krka Arena Bonifika , Koper
6 mar 23:48 Arena Bonifika , Koper
Runda 23
27 mar 19:00 Crvena Zvezda MTS 101 : 71 FMP Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
27 mar 19:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
28 mar 12:00 Mega Soccerbet 88 : 98 Partizan NIS Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd
28 mar 12:00 Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd
28 mar 17:00 Zadar 63 : 86 Igokea Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
28 mar 17:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
28 mar 20:00 KK Koper Primorska 0 : 20 Borac Arena Bonifika , Koper
28 mar 20:00 Arena Bonifika , Koper
13 mar 23:49 Krka - : - Split ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
13 mar 23:49 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
13 mar 23:49 Mornar Bar - : - Budućnost VOLI SC Topolica , Bar
13 mar 23:49 SC Topolica , Bar
13 mar 23:50 Cibona - : - KK Cedevita Olimpija Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
13 mar 23:50 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
Runda 24
3 apr 12:00 Borac 61 : 65 Zadar Dvorana Borac , Čačak
3 apr 12:00 Dvorana Borac , Čačak
3 apr 12:00 Split 20 : 0 KK Koper Primorska Mala dvorana KK Split , Split
3 apr 12:00 Mala dvorana KK Split , Split
3 apr 21:00 Partizan NIS 91 : 67 Krka Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
3 apr 21:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
4 apr 12:00 Budućnost VOLI 92 : 79 Mega Soccerbet Sportski centar Morača , Podgorica
4 apr 12:00 Sportski centar Morača , Podgorica
4 apr 17:00 KK Cedevita Olimpija - : - Crvena Zvezda MTS Ljubljanja
4 apr 17:00 Ljubljanja
4 apr 19:00 Igokea 88 : 80 Cibona Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
4 apr 19:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
5 apr 18:00 FMP 94 : 92 Mornar Bar Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
5 apr 18:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
Runda 25
10 apr 17:00 Cibona 77 : 75 Zadar Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
10 apr 17:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
10 apr 20:00 KK Koper Primorska 0 : 20 Partizan NIS Arena Bonifika , Koper
10 apr 20:00 Arena Bonifika , Koper
11 apr 12:00 Mega Soccerbet 76 : 84 FMP Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd
11 apr 12:00 Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd
11 apr 13:00 Krka - : - Budućnost VOLI ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
11 apr 13:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
11 apr 17:00 Crvena Zvezda MTS 69 : 66 Igokea Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
11 apr 17:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
11 apr 21:00 Mornar Bar 71 : 81 KK Cedevita Olimpija SC Topolica , Bar
11 apr 21:00 SC Topolica , Bar
12 apr 18:00 Split - : - Borac Mala dvorana KK Split , Split
12 apr 18:00 Mala dvorana KK Split , Split
Runda 26
18 apr 20:00 Igokea - : - Mornar Bar Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
18 apr 20:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
18 apr 20:00 Partizan NIS - : - Split Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
18 apr 20:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
18 apr 20:00 FMP - : - Krka Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
18 apr 20:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
18 apr 20:00 Budućnost VOLI - : - KK Koper Primorska Sportski centar Morača , Podgorica
18 apr 20:00 Sportski centar Morača , Podgorica
18 apr 20:00 Zadar - : - Crvena Zvezda MTS Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
18 apr 20:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
18 apr 20:00 KK Cedevita Olimpija - : - Mega Soccerbet Ljubljanja
18 apr 20:00 Ljubljanja
18 apr 20:00 Borac - : - Cibona Dvorana Borac , Čačak
18 apr 20:00 Dvorana Borac , Čačak

O klubu

Klub je osnovan 1974. godine.

  • Šampion Crne Gore: 2017/18
  • Vicešampion Crne Gore: 2010/11, 2015/16, 2016/17, 2018/2019
  • Finalista Kupa: 2010, 2016, 2017, 2018, 2020.
  • Finalista Balkanske lige: 2016.
  • Polufinale ABA lige 2017/2018

Počivaj u miru Luka

Kontakt

Adresa: Bulevar revolucije 85, SC Topolica
Bar 85000, Crna Gora

Telefon: +382 30 310 505

Mobilni: +382 67 235 505

Email: kkmornarbar@gmail.com

Email: kkmornar@t-com.me