Rezultati

Runda 15
16 jan 20:00 Cibona 78 : 82 Mornar Bar Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
16 jan 20:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
17 jan 17:00 Zadar 83 : 90 Mega Soccerbet Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
17 jan 17:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
17 jan 19:00 Igokea 77 : 64 Krka Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
17 jan 19:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
16 jan 23:27 KK Cedevita Olimpija 20 : 0 KK Koper Primorska Ljubljanja
16 jan 23:27 Ljubljanja
19 jan 18:00 Crvena Zvezda MTS - : - Borac Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
19 jan 18:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
Runda 16
23 jan 23:28 Borac 72 : 76 Budućnost VOLI Dvorana Borac , Čačak
23 jan 23:28 Dvorana Borac , Čačak
24 jan 00:00 KK Koper Primorska 0 : 20 Igokea Arena Bonifika , Koper
24 jan 00:00 Arena Bonifika , Koper
24 jan 12:00 Mega Soccerbet 72 : 71 Cibona Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd
24 jan 12:00 Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd
24 jan 15:00 Split 81 : 98 KK Cedevita Olimpija Mala dvorana KK Split , Split
24 jan 15:00 Mala dvorana KK Split , Split
24 jan 17:00 Krka - : - Zadar ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
24 jan 17:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
24 jan 19:00 Mornar Bar - : - Crvena Zvezda MTS SC Topolica , Bar
24 jan 19:00 SC Topolica , Bar
23 jan 00:00 Partizan NIS - : - FMP Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
23 jan 00:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
Runda 17
30 jan 00:00 Zadar - : - KK Koper Primorska Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
30 jan 00:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
30 jan 17:00 FMP - : - Budućnost VOLI Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
30 jan 17:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
30 jan 19:00 KK Cedevita Olimpija - : - Partizan NIS Ljubljanja
30 jan 19:00 Ljubljanja
30 jan 21:00 Mornar Bar - : - Borac SC Topolica , Bar
30 jan 21:00 SC Topolica , Bar
31 jan 19:00 Cibona - : - Krka Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
31 jan 19:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
1 feb 18:00 Crvena Zvezda MTS - : - Mega Soccerbet Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
1 feb 18:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
1 feb 21:00 Igokea - : - Split Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
1 feb 21:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
Runda 18
5 feb 20:00 Borac - : - FMP Dvorana Borac , Čačak
5 feb 20:00 Dvorana Borac , Čačak
6 feb 19:00 Partizan NIS - : - Igokea Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
6 feb 19:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
6 feb 21:00 Budućnost VOLI - : - KK Cedevita Olimpija Sportski centar Morača , Podgorica
6 feb 21:00 Sportski centar Morača , Podgorica
6 feb 23:35 KK Koper Primorska - : - Cibona Arena Bonifika , Koper
6 feb 23:35 Arena Bonifika , Koper
7 feb 12:00 Mega Soccerbet - : - Mornar Bar Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd
7 feb 12:00 Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd
7 feb 19:00 Split - : - Zadar Mala dvorana KK Split , Split
7 feb 19:00 Mala dvorana KK Split , Split
8 feb 18:00 Krka - : - Crvena Zvezda MTS ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
8 feb 18:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
Runda 19
16 jan 23:39 Igokea - : - Budućnost VOLI Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
16 jan 23:39 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
13 feb 12:00 Cibona - : - Split Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
13 feb 12:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
13 feb 23:36 Mega Soccerbet - : - Borac Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd
13 feb 23:36 Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd
13 feb 23:36 Crvena Zvezda MTS - : - KK Koper Primorska Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
13 feb 23:36 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
13 feb 23:36 Mornar Bar - : - Krka SC Topolica , Bar
13 feb 23:36 SC Topolica , Bar
13 feb 23:38 Zadar - : - Partizan NIS Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
13 feb 23:38 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
13 feb 23:39 KK Cedevita Olimpija - : - FMP Ljubljanja
13 feb 23:39 Ljubljanja
Runda 20
20 feb 10:31 KK Koper Primorska - : - Mornar Bar Arena Bonifika , Koper
20 feb 10:31 Arena Bonifika , Koper
20 feb 23:39 Borac - : - KK Cedevita Olimpija Dvorana Borac , Čačak
20 feb 23:39 Dvorana Borac , Čačak
20 feb 23:40 Partizan NIS - : - Cibona Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
20 feb 23:40 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
20 feb 23:40 FMP - : - Igokea Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
20 feb 23:40 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
20 feb 23:40 Budućnost VOLI - : - Zadar Sportski centar Morača , Podgorica
20 feb 23:40 Sportski centar Morača , Podgorica
20 feb 23:41 Split - : - Crvena Zvezda MTS Mala dvorana KK Split , Split
20 feb 23:41 Mala dvorana KK Split , Split
20 feb 23:43 Krka - : - Mega Soccerbet ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
20 feb 23:43 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
Runda 21
27 feb 23:43 Krka - : - Borac ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
27 feb 23:43 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
27 feb 23:44 Cibona - : - Budućnost VOLI Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
27 feb 23:44 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
27 feb 23:44 Mega Soccerbet - : - KK Koper Primorska Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd
27 feb 23:44 Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd
27 feb 23:44 Crvena Zvezda MTS - : - Partizan NIS Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
27 feb 23:44 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
27 feb 23:44 Mornar Bar - : - Split SC Topolica , Bar
27 feb 23:44 SC Topolica , Bar
27 feb 23:45 Igokea - : - KK Cedevita Olimpija Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
27 feb 23:45 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
27 feb 23:45 Zadar - : - FMP Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
27 feb 23:45 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
Runda 22
6 mar 23:46 Borac - : - Igokea Dvorana Borac , Čačak
6 mar 23:46 Dvorana Borac , Čačak
6 mar 23:47 FMP - : - Cibona Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
6 mar 23:47 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
6 mar 23:47 Budućnost VOLI - : - Crvena Zvezda MTS Sportski centar Morača , Podgorica
6 mar 23:47 Sportski centar Morača , Podgorica
6 mar 23:47 KK Cedevita Olimpija - : - Zadar Ljubljanja
6 mar 23:47 Ljubljanja
6 mar 23:48 Partizan NIS - : - Mornar Bar Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
6 mar 23:48 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
6 mar 23:48 KK Koper Primorska - : - Krka Arena Bonifika , Koper
6 mar 23:48 Arena Bonifika , Koper
6 mar 23:48 Split - : - Mega Soccerbet Mala dvorana KK Split , Split
6 mar 23:48 Mala dvorana KK Split , Split
Runda 23
13 mar 23:49 Mega Soccerbet - : - Partizan NIS Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd
13 mar 23:49 Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd
13 mar 23:49 Krka - : - Split ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
13 mar 23:49 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
13 mar 23:49 Mornar Bar - : - Budućnost VOLI SC Topolica , Bar
13 mar 23:49 SC Topolica , Bar
13 mar 23:49 KK Koper Primorska - : - Borac Arena Bonifika , Koper
13 mar 23:49 Arena Bonifika , Koper
13 mar 23:50 Cibona - : - KK Cedevita Olimpija Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
13 mar 23:50 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
13 mar 23:50 Crvena Zvezda MTS - : - FMP Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
13 mar 23:50 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
13 mar 23:50 Zadar - : - Igokea Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
13 mar 23:50 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
Runda 24
20 mar 23:51 Igokea - : - Cibona Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
20 mar 23:51 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
20 mar 23:51 FMP - : - Mornar Bar Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
20 mar 23:51 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
20 mar 23:51 KK Cedevita Olimpija - : - Crvena Zvezda MTS Ljubljanja
20 mar 23:51 Ljubljanja
20 mar 23:51 Borac - : - Zadar Dvorana Borac , Čačak
20 mar 23:51 Dvorana Borac , Čačak
20 mar 23:52 Partizan NIS - : - Krka Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
20 mar 23:52 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
20 mar 23:52 Budućnost VOLI - : - Mega Soccerbet Sportski centar Morača , Podgorica
20 mar 23:52 Sportski centar Morača , Podgorica
20 mar 23:52 Split - : - KK Koper Primorska Mala dvorana KK Split , Split
20 mar 23:52 Mala dvorana KK Split , Split
Runda 25
27 mar 23:53 Mega Soccerbet - : - FMP Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd
27 mar 23:53 Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd
27 mar 23:53 Krka - : - Budućnost VOLI ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
27 mar 23:53 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
27 mar 23:53 KK Koper Primorska - : - Partizan NIS Arena Bonifika , Koper
27 mar 23:53 Arena Bonifika , Koper
27 mar 23:53 Split - : - Borac Mala dvorana KK Split , Split
27 mar 23:53 Mala dvorana KK Split , Split
27 mar 23:54 Cibona - : - Zadar Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
27 mar 23:54 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
27 mar 23:54 Crvena Zvezda MTS - : - Igokea Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
27 mar 23:54 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
27 mar 23:54 Mornar Bar - : - KK Cedevita Olimpija SC Topolica , Bar
27 mar 23:54 SC Topolica , Bar
Runda 26
3 apr 23:55 Igokea - : - Mornar Bar Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
3 apr 23:55 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
3 apr 23:55 Zadar - : - Crvena Zvezda MTS Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
3 apr 23:55 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
3 apr 23:55 Borac - : - Cibona Dvorana Borac , Čačak
3 apr 23:55 Dvorana Borac , Čačak
3 apr 23:56 Partizan NIS - : - Split Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
3 apr 23:56 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
3 apr 23:56 FMP - : - Krka Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
3 apr 23:56 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
3 apr 23:56 Budućnost VOLI - : - KK Koper Primorska Sportski centar Morača , Podgorica
3 apr 23:56 Sportski centar Morača , Podgorica
3 apr 23:56 KK Cedevita Olimpija - : - Mega Soccerbet Ljubljanja
3 apr 23:56 Ljubljanja

O klubu

Klub je osnovan 1974. godine.

  • Šampion Crne Gore: 2017/18
  • Vicešampion Crne Gore: 2010/11, 2015/16, 2016/17, 2018/2019
  • Finalista Kupa: 2010, 2016, 2017, 2018, 2020.
  • Finalista Balkanske lige: 2016.
  • Polufinale ABA lige 2017/2018

Počivaj u miru Luka

Kontakt

Adresa: Bulevar revolucije 85, SC Topolica
Bar 85000, Crna Gora

Telefon: +382 30 310 505

Mobilni: +382 67 235 505

Email: kkmornarbar@gmail.com

Email: kkmornar@t-com.me