Runda 17 | |||||||||
Cibona | 78 : 87 | Budućnost VOLI | |||||||
25 jan 18:00 | Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb | ||||||||
Partizan NIS | 87 : 60 | Zadar | |||||||
25 jan 20:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Mega Soccerbet | 88 : 61 | Krka | |||||||
26 jan 12:00 | Pinki , Sremska Mitrovica | ||||||||
KK Cedevita Olimpija | 69 : 72 | KK Koper Primorska | |||||||
26 jan 18:00 | Arena Stožice , Ljubljanja | ||||||||
Mornar Bar | 85 : 82 | FMP | |||||||
26 jan 20:00 | SC Topolica , Bar | ||||||||
Igokea | 79 : 94 | Crvena Zvezda MTS | |||||||
27 jan 17:00 | Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac | ||||||||
Zadar | 20 : 0 | KK Koper Primorska | |||||||
30 jan 00:00 | Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar | ||||||||
FMP | 88 : 99 | Budućnost VOLI | |||||||
30 jan 17:00 | Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd | ||||||||
KK Cedevita Olimpija | 78 : 65 | Partizan NIS | |||||||
30 jan 19:00 | Ljubljanja | ||||||||
Mornar Bar | 86 : 72 | Borac | |||||||
30 jan 21:00 | SC Topolica , Bar | ||||||||
Cibona | 78 : 69 | Krka | |||||||
31 jan 19:00 | Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb | ||||||||
Crvena Zvezda MTS | 92 : 85 | Mega Soccerbet | |||||||
1 feb 18:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Igokea | 87 : 68 | Split | |||||||
1 feb 21:00 | Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac | ||||||||
Runda 18 | |||||||||
Cibona | 59 : 83 | Partizan NIS | |||||||
2 feb 17:00 | Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb | ||||||||
Crvena Zvezda MTS | 89 : 61 | Petrol Olimpija | |||||||
2 feb 19:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Igokea | 75 : 78 | Cedevita | |||||||
2 feb 21:00 | Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac | ||||||||
Mega Soccerbet | 85 : 97 | Zadar | |||||||
3 feb 17:00 | Pinki , Sremska Mitrovica | ||||||||
Krka | 71 : 76 | FMP | |||||||
3 feb 19:00 | ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto | ||||||||
Budućnost VOLI | 102 : 71 | Mornar Bar | |||||||
4 feb 18:00 | Sportski centar Morača , Podgorica | ||||||||
Zadar | 83 : 89 | Mornar Bar | |||||||
31 jan 20:00 | Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar | ||||||||
Krka | 69 : 77 | Cibona | |||||||
1 feb 17:00 | ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto | ||||||||
FMP | 100 : 105 | KK Cedevita Olimpija | |||||||
1 feb 19:00 | Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd | ||||||||
KK Koper Primorska | 93 : 87 | Mega Soccerbet | |||||||
2 feb 12:00 | Arena Bonifika , Koper | ||||||||
Budućnost VOLI | 99 : 59 | Igokea | |||||||
2 feb 17:00 | Sportski centar Morača , Podgorica | ||||||||
Crvena Zvezda MTS | 92 : 86 | Partizan NIS | |||||||
3 feb 18:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Borac | 83 : 76 | FMP | |||||||
5 feb 20:00 | Dvorana Borac , Čačak | ||||||||
Partizan NIS | 75 : 83 | Igokea | |||||||
6 feb 19:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Budućnost VOLI | 89 : 75 | KK Cedevita Olimpija | |||||||
6 feb 21:00 | Sportski centar Morača , Podgorica | ||||||||
KK Koper Primorska | 0 : 20 | Cibona | |||||||
6 feb 23:35 | Arena Bonifika , Koper | ||||||||
Mega Soccerbet | 90 : 89 | Mornar Bar | |||||||
7 feb 12:00 | Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd | ||||||||
Split | 76 : 89 | Zadar | |||||||
7 feb 19:00 | Mala dvorana KK Split , Split | ||||||||
Krka | 57 : 98 | Crvena Zvezda MTS | |||||||
8 feb 18:00 | ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto | ||||||||
Runda 19 | |||||||||
Mega Soccerbet | 80 : 72 | Krka | |||||||
8 feb 18:00 | Pinki , Sremska Mitrovica | ||||||||
Mornar Bar | 57 : 90 | Crvena Zvezda MTS | |||||||
9 feb 19:00 | SC Topolica , Bar | ||||||||
Zadar | 95 : 91 | Cibona | |||||||
9 feb 21:00 | Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar | ||||||||
Cedevita | 87 : 85 | FMP | |||||||
10 feb 17:00 | Dom Sportova , Zagreb | ||||||||
Partizan NIS | 76 : 67 | Budućnost VOLI | |||||||
10 feb 19:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Petrol Olimpija | 92 : 69 | Igokea | |||||||
11 feb 18:00 | Dvorana Stožice , Ljubljana | ||||||||
Cibona | 76 : 87 | Mega Soccerbet | |||||||
7 feb 20:00 | Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb | ||||||||
KK Cedevita Olimpija | 90 : 82 | Zadar | |||||||
8 feb 18:00 | Ljubljanja | ||||||||
FMP | 77 : 65 | KK Koper Primorska | |||||||
8 feb 20:00 | Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd | ||||||||
Partizan NIS | 87 : 82 | Budućnost VOLI | |||||||
9 feb 18:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Igokea | 92 : 82 | Krka | |||||||
9 feb 20:00 | Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac | ||||||||
Mornar Bar | 71 : 64 | Crvena Zvezda MTS | |||||||
10 feb 18:00 | SC Topolica , Bar | ||||||||
Igokea | 82 : 87 | Budućnost VOLI | |||||||
28 jan 21:00 | Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac | ||||||||
Mornar Bar | 80 : 61 | Krka | |||||||
26 feb 18:00 | SC Topolica , Bar | ||||||||
Crvena Zvezda MTS | 20 : 0 | KK Koper Primorska | |||||||
26 feb 20:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Zadar | 96 : 94 | Partizan NIS | |||||||
27 feb 10:00 | Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar | ||||||||
KK Cedevita Olimpija | 94 : 86 | FMP | |||||||
27 feb 19:00 | Ljubljanja | ||||||||
Mega Soccerbet | 86 : 84 | Borac | |||||||
28 feb 12:00 | Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd | ||||||||
Cibona | 74 : 76 | Split | |||||||
28 feb 19:00 | Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb | ||||||||
Runda 20 | |||||||||
Igokea | 81 : 60 | Mornar Bar | |||||||
2 mar 17:00 | Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac | ||||||||
Krka | 82 : 71 | Cedevita | |||||||
2 mar 19:00 | ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto | ||||||||
Crvena Zvezda MTS | 70 : 68 | Partizan NIS | |||||||
3 mar 18:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Cibona | 89 : 71 | Mega Soccerbet | |||||||
3 mar 20:00 | Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb | ||||||||
FMP | 64 : 63 | Petrol Olimpija | |||||||
4 mar 18:00 | Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd | ||||||||
Budućnost VOLI | 75 : 69 | Zadar | |||||||
4 mar 21:00 | Sportski centar Morača , Podgorica | ||||||||
Krka | 61 : 76 | Partizan NIS | |||||||
29 feb 18:00 | ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto | ||||||||
Zadar | 81 : 76 | FMP | |||||||
29 feb 20:00 | Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar | ||||||||
Mega Soccerbet | 87 : 76 | Igokea | |||||||
1 mar 12:00 | Pinki , Sremska Mitrovica | ||||||||
Crvena Zvezda MTS | 88 : 73 | KK Cedevita Olimpija | |||||||
1 mar 18:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
KK Koper Primorska | 79 : 78 | Cibona | |||||||
1 mar 20:00 | Arena Bonifika , Koper | ||||||||
Budućnost VOLI | 93 : 88 | Mornar Bar | |||||||
2 mar 18:00 | Sportski centar Morača , Podgorica | ||||||||
KK Koper Primorska | 0 : 20 | Mornar Bar | |||||||
6 mar 10:00 | Arena Bonifika , Koper | ||||||||
FMP | 82 : 87 | Igokea | |||||||
6 mar 13:00 | Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd | ||||||||
Borac | 82 : 95 | KK Cedevita Olimpija | |||||||
6 mar 17:00 | Dvorana Borac , Čačak | ||||||||
Partizan NIS | 87 : 90 | Cibona | |||||||
6 mar 19:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Budućnost VOLI | 98 : 75 | Zadar | |||||||
6 mar 21:00 | Sportski centar Morača , Podgorica | ||||||||
Split | 60 : 71 | Crvena Zvezda MTS | |||||||
8 mar 21:00 | Mala dvorana KK Split , Split | ||||||||
Krka | 76 : 71 | Mega Soccerbet | |||||||
7 nov 17:00 | ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto | ||||||||
Runda 21 | |||||||||
Zadar | 69 : 87 | Crvena Zvezda MTS | |||||||
9 mar 17:00 | Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar | ||||||||
Partizan NIS | 67 : 57 | Igokea | |||||||
9 mar 19:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Cibona | 99 : 71 | Krka | |||||||
9 mar 21:00 | Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb | ||||||||
Petrol Olimpija | 70 : 98 | Cedevita | |||||||
10 mar 17:00 | Dvorana Stožice , Ljubljana | ||||||||
Mornar Bar | 79 : 69 | FMP | |||||||
10 mar 19:00 | SC Topolica , Bar | ||||||||
Mega Soccerbet | 70 : 77 | Budućnost VOLI | |||||||
11 mar 18:00 | Pinki , Sremska Mitrovica | ||||||||
Igokea | 84 : 97 | Cibona | |||||||
6 mar 20:00 | Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac | ||||||||
Mornar Bar | 82 : 73 | Krka | |||||||
7 mar 17:00 | SC Topolica , Bar | ||||||||
Zadar | 99 : 79 | KK Koper Primorska | |||||||
8 mar 18:00 | Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar | ||||||||
FMP | 79 : 87 | Crvena Zvezda MTS | |||||||
9 mar 17:00 | Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd | ||||||||
KK Cedevita Olimpija | 81 : 79 | Budućnost VOLI | |||||||
9 mar 19:00 | Ljubljanja | ||||||||
Partizan NIS | 102 : 88 | Mega Soccerbet | |||||||
9 mar 20:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Zadar | 63 : 76 | FMP | |||||||
12 mar 20:00 | Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar | ||||||||
Cibona | 72 : 76 | Budućnost VOLI | |||||||
13 mar 17:00 | Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb | ||||||||
Igokea | 76 : 70 | KK Cedevita Olimpija | |||||||
13 mar 19:00 | Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac | ||||||||
Crvena Zvezda MTS | 73 : 64 | Partizan NIS | |||||||
14 mar 18:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Mornar Bar | 81 : 71 | Split | |||||||
14 mar 20:00 | SC Topolica , Bar | ||||||||
Mega Soccerbet | 20 : 0 | KK Koper Primorska | |||||||
15 mar 17:00 | Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd | ||||||||
Krka | 74 : 94 | Borac | |||||||
15 mar 18:00 | ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto | ||||||||
Runda 22 | |||||||||
Cedevita | 94 : 80 | Mornar Bar | |||||||
15 mar 18:00 | Dom Sportova , Zagreb | ||||||||
FMP | 73 : 72 | Partizan NIS | |||||||
16 mar 17:00 | Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd | ||||||||
Crvena Zvezda MTS | 100 : 76 | Mega Soccerbet | |||||||
16 mar 19:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Igokea | 100 : 82 | Zadar | |||||||
17 mar 17:00 | Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac | ||||||||
Budućnost VOLI | 91 : 82 | Cibona | |||||||
17 mar 19:00 | Sportski centar Morača , Podgorica | ||||||||
Krka | 62 : 59 | Petrol Olimpija | |||||||
17 mar 21:00 | ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto | ||||||||
KK Koper Primorska | - : - | Igokea | |||||||
13 mar 20:00 | Arena Bonifika , Koper | ||||||||
Cibona | - : - | Partizan NIS | |||||||
14 mar 18:00 | Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb | ||||||||
Krka | - : - | KK Cedevita Olimpija | |||||||
14 mar 20:00 | ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto | ||||||||
Mega Soccerbet | - : - | Mornar Bar | |||||||
15 mar 12:00 | Pinki , Sremska Mitrovica | ||||||||
Budućnost VOLI | - : - | FMP | |||||||
15 mar 18:00 | Sportski centar Morača , Podgorica |
Klub je osnovan 1974. godine.
Adresa: Bulevar revolucije 85, SC Topolica
Bar 85000, Crna Gora
Telefon: +382 30 310 505
Mobilni: +382 67 235 505
Email: kkmornarbar@gmail.com
Email: kkmornar@t-com.me
Copyright © 2024 KK Mornar Bar. DesignLab powered by B.