Rezultati

Runda 1
28 sep 18:00 Petrol Olimpija 87 : 66 Mornar Bar Dvorana Stožice , Ljubljana
28 sep 18:00 Dvorana Stožice , Ljubljana
28 sep 20:00 Crvena Zvezda MTS 78 : 68 Cibona Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
28 sep 20:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
29 sep 20:00 Cedevita 84 : 87 Partizan NIS Dom Sportova , Zagreb
29 sep 20:00 Dom Sportova , Zagreb
30 sep 17:00 Igokea 79 : 80 Mega Bemax Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
30 sep 17:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
1 okt 18:00 FMP 99 : 86 Zadar Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
1 okt 18:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
1 okt 21:00 Budućnost VOLI 86 : 64 Krka Sportski centar Morača , Podgorica
1 okt 21:00 Sportski centar Morača , Podgorica
Runda 2
6 okt 17:00 Zadar 85 : 95 Cedevita Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
6 okt 17:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
6 okt 19:00 Mega Bemax 89 : 61 FMP Pinki , Sremska Mitrovica
6 okt 19:00 Pinki , Sremska Mitrovica
6 okt 21:00 Partizan NIS 82 : 79 Petrol Olimpija Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
6 okt 21:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
7 okt 19:00 Budućnost VOLI 71 : 87 Crvena Zvezda MTS Sportski centar Morača , Podgorica
7 okt 19:00 Sportski centar Morača , Podgorica
7 okt 21:00 Krka 80 : 76 Mornar Bar ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
7 okt 21:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
8 okt 18:00 Cibona 84 : 86 Igokea Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
8 okt 18:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
Runda 3
13 okt 17:00 Crvena Zvezda MTS 80 : 66 Krka Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
13 okt 17:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
13 okt 19:00 FMP 93 : 88 Cibona Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
13 okt 19:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
13 okt 21:00 Cedevita 86 : 95 Mega Bemax Dom Sportova , Zagreb
13 okt 21:00 Dom Sportova , Zagreb
14 okt 17:00 Mornar Bar 97 : 94 Partizan NIS SC Topolica , Bar
14 okt 17:00 SC Topolica , Bar
14 okt 19:00 Igokea 78 : 85 Budućnost VOLI Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
14 okt 19:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
14 okt 21:00 Petrol Olimpija 91 : 81 Zadar Dvorana Stožice , Ljubljana
14 okt 21:00 Dvorana Stožice , Ljubljana
Runda 4
19 okt 17:00 Mega Bemax 81 : 77 Petrol Olimpija Pinki , Sremska Mitrovica
19 okt 17:00 Pinki , Sremska Mitrovica
20 okt 17:00 Krka 80 : 76 Partizan NIS ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
20 okt 17:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
20 okt 21:00 Crvena Zvezda MTS 96 : 75 Igokea Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
20 okt 21:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
21 okt 17:00 Zadar 83 : 93 Mornar Bar Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
21 okt 17:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
21 okt 19:00 Cibona 78 : 75 Cedevita Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
21 okt 19:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
22 okt 18:00 Budućnost VOLI 79 : 59 FMP Sportski centar Morača , Podgorica
22 okt 18:00 Sportski centar Morača , Podgorica
Runda 5
26 okt 20:00 Igokea 91 : 73 Krka Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
26 okt 20:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
26 okt 21:00 Partizan NIS 85 : 95 Zadar Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
26 okt 21:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
27 okt 17:00 Petrol Olimpija 78 : 80 Cibona Dvorana Stožice , Ljubljana
27 okt 17:00 Dvorana Stožice , Ljubljana
27 okt 19:00 FMP 72 : 81 Crvena Zvezda MTS Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
27 okt 19:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
28 okt 19:00 Cedevita 63 : 58 Budućnost VOLI Dom Sportova , Zagreb
28 okt 19:00 Dom Sportova , Zagreb
28 okt 21:00 Mornar Bar 80 : 84 Mega Bemax SC Topolica , Bar
28 okt 21:00 SC Topolica , Bar
Runda 6
2 nov 20:00 Igokea 74 : 85 FMP Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
2 nov 20:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
3 nov 17:00 Mega Bemax 74 : 81 Partizan NIS Pinki , Sremska Mitrovica
3 nov 17:00 Pinki , Sremska Mitrovica
3 nov 19:00 Krka 77 : 78 Zadar ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
3 nov 19:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
3 nov 21:00 Crvena Zvezda MTS 94 : 79 Cedevita Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
3 nov 21:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
4 nov 17:00 Cibona 84 : 73 Mornar Bar Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
4 nov 17:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
5 nov 21:00 Budućnost VOLI 86 : 69 Petrol Olimpija Sportski centar Morača , Podgorica
5 nov 21:00 Sportski centar Morača , Podgorica
Runda 7
9 nov 20:00 Zadar 80 : 84 Mega Bemax Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
9 nov 20:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
10 nov 17:00 Petrol Olimpija 60 : 83 Crvena Zvezda MTS Dvorana Stožice , Ljubljana
10 nov 17:00 Dvorana Stožice , Ljubljana
10 nov 19:00 Partizan NIS 86 : 67 Cibona Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
10 nov 19:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
10 nov 21:00 Cedevita 100 : 80 Igokea Dom Sportova , Zagreb
10 nov 21:00 Dom Sportova , Zagreb
11 nov 19:00 Mornar Bar 95 : 99 Budućnost VOLI SC Topolica , Bar
11 nov 19:00 SC Topolica , Bar
12 nov 18:00 FMP 93 : 65 Krka Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
12 nov 18:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
Runda 8
16 nov 20:00 Igokea 115 : 105 Petrol Olimpija Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
16 nov 20:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
17 nov 17:00 FMP 81 : 95 Cedevita Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
17 nov 17:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
17 nov 19:00 Crvena Zvezda MTS 104 : 71 Mornar Bar Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
17 nov 19:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
18 nov 17:00 Krka 82 : 69 Mega Bemax ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
18 nov 17:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
18 nov 19:00 Budućnost VOLI 75 : 71 Partizan NIS Sportski centar Morača , Podgorica
18 nov 19:00 Sportski centar Morača , Podgorica
19 nov 18:00 Cibona 66 : 97 Zadar Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
19 nov 18:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
Runda 9
24 nov 17:00 Partizan NIS 71 : 77 Crvena Zvezda MTS Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
24 nov 17:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
24 nov 19:00 Petrol Olimpija 88 : 86 FMP Dvorana Stožice , Ljubljana
24 nov 19:00 Dvorana Stožice , Ljubljana
24 nov 21:00 Mega Bemax 82 : 80 Cibona Pinki , Sremska Mitrovica
24 nov 21:00 Pinki , Sremska Mitrovica
25 nov 19:00 Cedevita 104 : 75 Krka Dom Sportova , Zagreb
25 nov 19:00 Dom Sportova , Zagreb
26 nov 18:00 Zadar 69 : 89 Budućnost VOLI Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
26 nov 18:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
26 nov 21:00 Mornar Bar 97 : 103 Igokea SC Topolica , Bar
26 nov 21:00 SC Topolica , Bar
Runda 10
7 dec 20:00 Cedevita 95 : 82 Petrol Olimpija Dom Sportova , Zagreb
7 dec 20:00 Dom Sportova , Zagreb
8 dec 17:00 Igokea 84 : 97 Partizan NIS Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
8 dec 17:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
8 dec 21:00 FMP 82 : 84 Mornar Bar Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
8 dec 21:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
9 dec 19:00 Crvena Zvezda MTS 97 : 70 Zadar Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
9 dec 19:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
10 dec 18:00 Krka 90 : 100 Cibona ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
10 dec 18:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
10 dec 21:00 Budućnost VOLI 91 : 85 Mega Bemax Sportski centar Morača , Podgorica
10 dec 21:00 Sportski centar Morača , Podgorica
Runda 11
14 dec 20:00 Zadar 95 : 80 Igokea Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
14 dec 20:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
15 dec 17:00 Mornar Bar 102 : 103 Cedevita SC Topolica , Bar
15 dec 17:00 SC Topolica , Bar
15 dec 19:00 Mega Bemax 68 : 78 Crvena Zvezda MTS Pinki , Sremska Mitrovica
15 dec 19:00 Pinki , Sremska Mitrovica
15 dec 21:00 Partizan NIS 83 : 77 FMP Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
15 dec 21:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
16 dec 17:00 Petrol Olimpija 70 : 69 Krka Dvorana Stožice , Ljubljana
16 dec 17:00 Dvorana Stožice , Ljubljana
16 dec 19:00 Cibona 83 : 77 Budućnost VOLI Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
16 dec 19:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
Runda 12
21 dec 20:00 Zadar - : - FMP Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
21 dec 20:00 Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar
22 dec 17:00 Cibona - : - Crvena Zvezda MTS Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
22 dec 17:00 Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb
22 dec 19:00 Partizan NIS - : - Cedevita Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
22 dec 19:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
22 dec 21:00 Mornar Bar - : - Petrol Olimpija SC Topolica , Bar
22 dec 21:00 SC Topolica , Bar
23 dec 17:00 Mega Bemax - : - Igokea Pinki , Sremska Mitrovica
23 dec 17:00 Pinki , Sremska Mitrovica
24 dec 18:00 Krka - : - Budućnost VOLI ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
24 dec 18:00 ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto
Runda 13
28 dec 10:00 FMP - : - Mega Bemax Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
28 dec 10:00 Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd
29 dec 17:00 Petrol Olimpija - : - Partizan NIS Dvorana Stožice , Ljubljana
29 dec 17:00 Dvorana Stožice , Ljubljana
29 dec 19:00 Cedevita - : - Zadar Dom Sportova , Zagreb
29 dec 19:00 Dom Sportova , Zagreb
29 dec 21:00 Mornar Bar - : - Krka SC Topolica , Bar
29 dec 21:00 SC Topolica , Bar
30 dec 17:00 Igokea - : - Cibona Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
30 dec 17:00 Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac
30 dec 19:00 Crvena Zvezda MTS - : - Budućnost VOLI Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd
30 dec 19:00 Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd

O klubu

Klub je osnovan 1974. godine.

  • Šampion Crne Gore: 2017/18
  • Vicešampion Crne Gore: 2010/11, 2015/16, 2016/17
  • Finalista Kupa: 2010, 2016, 2017, 2018.
  • Finalista Balkanske lige: 2016.

HIMNA KK MORNAR

Kontakt

Adresa: Bulevar revolucije 85, SC Topolica
Bar 85000, Crna Gora

Telefon: +382 30 310 505

Mobilni: +382 67 235 505

Email: kkmornarbar@gmail.com

Email: kkmornar@t-com.me