Košarkaši Mornara poraženi su na startu polufinalnog turnira juniorske ABA lige koji se održava u Baru.

Mornar – Krka 65:80 (18:14, 12:19, 18:19, 17:28)

Dvorana: Topolica gledalaca: 100 Sudije: Aleksandar Milojević, Bojan Kruljac, Vladimir Marić

Mornar
: Popović, Živanović 2, Šušter 11, Milašinović 6, Dragojević 10, Vlahović, Bijelić, Drobnjak, Vesković 13, Vučinić 14, Cenović 9, Raičević.

Krka: Jančar Jarc 13, Hvalec2, Klobučar, Stergar 19, Reberšak 4, Vujasin 1, Medved 15, Gliha 9, Bartolj 7, Pušavec 3, Drenik 4, Mori 3.

Juniori Mornara su loše otvorili meč sa Krkom (1:7, 3. min), ali već u 7. minutu prve četvrtine preokrenuli rezultat i završili ovaj period sa 4 poena viška.

U drugom kvartalu Barani su „prazan hod“ do 14. minuta platili serijom rivala 9-0 (18:23), ali su nakon toga dobro reagovali i sredinom četvrtine ponovo prešli u vođstvo. Do kraja ovog perioda igralo se u ritmu „koš za koš“, da bi u finišu gosti preko odličnog Stergara obezbijedili vođstvo od 3 poena na poluvremenu.

Izjednačena borba vođena je i tokom većeg dijela treće dionice da bi u poslednjem kvartalu gosti u 34. minutu „pobjegli“ prvi put na dvocifrenu prednost (51:61), što je, ispostavilo se, bio i prelomni period meča.