Rezultati

Runda 10
16 dec 19:00 Budućnost VOLI - : - Mornar Bar Sportski centar Morača , Podgorica
16 dec 19:00 Sportski centar Morača , Podgorica
16 dec 14:23 Unicaja Malaga - : - ratiopharm Ulm PALACIO DE DEPORTES JOSE MARIA MARTIN CARPENA , Malaga (ES)
16 dec 14:23 PALACIO DE DEPORTES JOSE MARIA MARTIN CARPENA , Malaga (ES)
15 dec 19:00 Boulogne Metropolitans 92 - : - Germani Brescia Arena MARCEL CERDAN , Levallois (FR)
15 dec 19:00 Arena MARCEL CERDAN , Levallois (FR)
Runda 9
9 dec 20:45 Germani Brescia - : - Unicaja Malaga PALALEONESSA A2A , Brescia (IT)
9 dec 20:45 PALALEONESSA A2A , Brescia (IT)
9 dec 19:00 Mornar Bar - : - Boulogne Metropolitans 92 SC Topolica , Bar
9 dec 19:00 SC Topolica , Bar
8 dec 19:30 ratiopharm Ulm - : - Budućnost VOLI RATIOPHARM ARENA , Neu-Ulm (DE)
8 dec 19:30 RATIOPHARM ARENA , Neu-Ulm (DE)
Runda 8
18 nov 20:30 Germani Brescia 77 : 75 Mornar Bar PALALEONESSA A2A , Brescia (IT)
18 nov 20:30 PALALEONESSA A2A , Brescia (IT)
18 nov 19:00 Budućnost VOLI 66 : 90 Unicaja Malaga Sportski centar Morača , Podgorica
18 nov 19:00 Sportski centar Morača , Podgorica
17 nov 20:00 Boulogne Metropolitans 92 72 : 65 ratiopharm Ulm Arena MARCEL CERDAN , Levallois (FR)
17 nov 20:00 Arena MARCEL CERDAN , Levallois (FR)
Runda 7
30 nov 19:00 Budućnost VOLI - : - Boulogne Metropolitans 92 Sportski centar Morača , Podgorica
30 nov 19:00 Sportski centar Morača , Podgorica
11 nov 19:30 Unicaja Malaga 98 : 72 Mornar Bar PALACIO DE DEPORTES JOSE MARIA MARTIN CARPENA , Malaga (ES)
11 nov 19:30 PALACIO DE DEPORTES JOSE MARIA MARTIN CARPENA , Malaga (ES)
10 nov 19:30 ratiopharm Ulm 88 : 76 Germani Brescia RATIOPHARM ARENA , Neu-Ulm (DE)
10 nov 19:30 RATIOPHARM ARENA , Neu-Ulm (DE)
Runda 6
30 nov 20:30 Germani Brescia 66 : 75 Budućnost VOLI PALALEONESSA A2A , Brescia (IT)
30 nov 20:30 PALALEONESSA A2A , Brescia (IT)
3 nov 20:45 Boulogne Metropolitans 92 90 : 80 Unicaja Malaga Arena MARCEL CERDAN , Levallois (FR)
3 nov 20:45 Arena MARCEL CERDAN , Levallois (FR)
3 nov 18:45 Mornar Bar 66 : 82 ratiopharm Ulm SC Topolica , Bar
3 nov 18:45 SC Topolica , Bar
Runda 5
28 okt 20:45 Germani Brescia 70 : 75 Boulogne Metropolitans 92 PALALEONESSA A2A , Brescia (IT)
28 okt 20:45 PALALEONESSA A2A , Brescia (IT)
28 okt 19:15 ratiopharm Ulm 76 : 81 Unicaja Malaga RATIOPHARM ARENA , Neu-Ulm (DE)
28 okt 19:15 RATIOPHARM ARENA , Neu-Ulm (DE)
28 okt 19:00 Mornar Bar 85 : 82 Budućnost VOLI SC Topolica , Bar
28 okt 19:00 SC Topolica , Bar
Runda 4
21 okt 20:45 Unicaja Malaga 86 : 69 Germani Brescia PALACIO DE DEPORTES JOSE MARIA MARTIN CARPENA , Malaga (ES)
21 okt 20:45 PALACIO DE DEPORTES JOSE MARIA MARTIN CARPENA , Malaga (ES)
21 okt 19:00 Budućnost VOLI 73 : 68 ratiopharm Ulm Sportski centar Morača , Podgorica
21 okt 19:00 Sportski centar Morača , Podgorica
20 okt 18:00 Boulogne Metropolitans 92 75 : 68 Mornar Bar Arena MARCEL CERDAN , Levallois (FR)
20 okt 18:00 Arena MARCEL CERDAN , Levallois (FR)
Runda 3
14 okt 20:45 Unicaja Malaga 91 : 87 Budućnost VOLI PALACIO DE DEPORTES JOSE MARIA MARTIN CARPENA , Malaga (ES)
14 okt 20:45 PALACIO DE DEPORTES JOSE MARIA MARTIN CARPENA , Malaga (ES)
14 okt 19:30 ratiopharm Ulm 80 : 86 Boulogne Metropolitans 92 RATIOPHARM ARENA , Neu-Ulm (DE)
14 okt 19:30 RATIOPHARM ARENA , Neu-Ulm (DE)
14 okt 19:00 Mornar Bar 95 : 76 Germani Brescia SC Topolica , Bar
14 okt 19:00 SC Topolica , Bar
Runda 2
7 okt 20:30 Germani Brescia 87 : 84 ratiopharm Ulm PALALEONESSA A2A , Brescia (IT)
7 okt 20:30 PALALEONESSA A2A , Brescia (IT)
6 okt 20:00 Boulogne Metropolitans 92 83 : 89 Budućnost VOLI Arena MARCEL CERDAN , Levallois (FR)
6 okt 20:00 Arena MARCEL CERDAN , Levallois (FR)
6 okt 18:00 Mornar Bar 90 : 80 Unicaja Malaga SC Topolica , Bar
6 okt 18:00 SC Topolica , Bar
Runda 1
30 sep 19:30 ratiopharm Ulm 84 : 76 Mornar Bar RATIOPHARM ARENA , Neu-Ulm (DE)
30 sep 19:30 RATIOPHARM ARENA , Neu-Ulm (DE)
29 sep 20:45 Unicaja Malaga 96 : 88 Boulogne Metropolitans 92 PALACIO DE DEPORTES JOSE MARIA MARTIN CARPENA , Malaga (ES)
29 sep 20:45 PALACIO DE DEPORTES JOSE MARIA MARTIN CARPENA , Malaga (ES)
29 sep 19:00 Budućnost VOLI 93 : 81 Germani Brescia Sportski centar Morača , Podgorica
29 sep 19:00 Sportski centar Morača , Podgorica

O klubu

Klub je osnovan 1974. godine.

  • Šampion Crne Gore: 2017/18
  • Vicešampion Crne Gore: 2010/11, 2015/16, 2016/17, 2018/2019
  • Finalista Kupa: 2010, 2016, 2017, 2018, 2020.
  • Finalista Balkanske lige: 2016.
  • Polufinale ABA lige 2017/2018

Počivaj u miru Luka

Kontakt

Adresa: Bulevar revolucije 85, SC Topolica
Bar 85000, Crna Gora

Telefon: +382 30 310 505

Mobilni: +382 67 235 505

Email: kkmornarbar@gmail.com

Email: kkmornar@t-com.me